Vizuálna kontrola výrobkov
VCG

Čo je to Vizuálna kontrola výrobkov?

VCG systémy kombinujú rôzne inšpekčné technológie do unikátneho riešenia pre kontrolu výroby a montáže. Vďaka tomuto prístupu môžete kontrolovať všetky špeciálne PTC charakteristiky výrobkov, ich rozmerové a iné kvalitatívne parametre.

VCG Visual inspection of cylinder head
Assembly of structural rivet
Missing structural rivet
Presence of thread in casting

Možnosti detekcie

Ako to funguje?

Technológia VCG využíva skenovanie priemyselných kamier na skúmanie rôznych častí. Tento proces zahŕňa použitie jednej alebo viacerých kamier, z ktorých každá je vybavená špecializovanou optikou a osvetlením, aby vyhovovala rôznym aplikáciám. V závislosti od špecifických požiadaviek každého projektu, ako je čas cyklu a veľkosť produktu, sú tieto kamery strategicky umiestnené buď na pevnom držiaku, alebo na jednom či viacerých robotoch.

Akonáhle sú snímky zachytené, sú spracované na priemyselnom počítači. Toto spracovanie sa vykonáva pomocou nášho pokročilého softvéru, ktorý je špeciálne navrhnutý na tento účel a obsahuje jedinečné algoritmy strojového videnia. Tieto algoritmy umožňujú presnú a efektívnu analýzu naskenovaných obrázkov.

VCG Visual inspection of cylinder head

Aké produkty je možné kontrolovať

Tento zoznam popisuje najbežnejšie typy dielov kontrolované našou technológiou, ale nie je určite kompletný. Ak sa váš diel v ňom nenachádza, kontaktujte nás, aby sme prediskutovali možné riešenia jeho kontroly.

Benefity

Technické vlastnosti

Počet kamier:

neobmedzený

Rozlíšenie kamier:

optimalizované pre každú aplikáciu

Cyklový čas:

od 5 sekúnd, v závislosti od aplikácie

Možnosti kontroly:

na vyžiadanie. Zadarmo Vám poskytneme štúdiu uskutočniteľnosti.

Gallery

Máte záujem o spoluprácu?