Vitajte!
My sme DQI.
Našim zákazníkom pomáhame zlepšovať a optimalizovať možnosti kontroly výroby.
DQI

Náš príbeh

Všetko to začalo v roku YYYY ako pobočka našej materskej spoločnosti DATALAN. Naša prvá výzva bolo vybudovanie vysokoráchlostného kamerového systému na kontrolu dámskych vložiek. DQI sa vždy vedelo prispôsobiť aktuálnym potrebám trhu a uviesť nové prelomové technológie. Vďaka našej prelomovej technológií na kontrolu priechodnosti kanálikov sme sa stali lídrom v systémoch na kontrolu kvality v zlievarenskom priemysle. Neskôr sme reagovali na požiadavky zlievarenskeho priemyslu a vyvinuli ďalšie technológie ako napríklad rozmerovú kontrolu bez nutnosti zastavenia, 2D/3D povrchovú kontrolu, bezkontaktnú kontrolu závitov až po product s názvom MultiBorescope.


Vzhľadom na úplne iné zameranie našej materskej spoločnosti, od roku 2018 fungujeme ako samostatná spoločnosť. 
Počas rôznych výziev, ktoré sme počas nášho fungovania prijali sme sa nadobudli nevyčíslitelné množstvo vedomostí. Už teraz sa tešíme ako naše vedomosti uplatníme vo Vašej výzve.

DATALAN Quality Instruments je globálny dodávateľ automatizovaných systémov pre kontrolu kvality. Zameriavame sa na vývoj špeciálnych aplikácií na meranie a kontrolu kvality vo veľkoobjemových výrobných linkách. Počas našich dlhoročných skúseností sme vyvinuli niekoľko unikátnych riešení, ktoré umožňujú 100% kontrolu výrobného procesu, plnú garanciu systémov na kontrolu kvality a zlepšujú možnosti kontroly výroby.

Naše riešenia po celom svete

Naše systémy kontroly kvality sú používané po celom svete – od Európy až po Áziu a Ameriku